E-Ticaret Sistemleri

Günümüzde müşteri odaklı satış gerçekleştiren her firmanın bir e-ticaret platformuna ihtiyacı vardır.
Hazır sistemler büyük ölçekli firmaların ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayamamaktadır. Firmanıza özel bir e-ticaret platformu ile anlık daha fazla müşteriye hitap edebilir, sorunsuz bir şekilde işlem yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Size özel hazırlayacağımız e-ticaret platformu ile ürünlerinizi varyasyonları ile birlikte sitenizde sergileyebilirsiniz. Ödeme, kargo ve fatura entegrasyonları ile bütün siparişlerinizi tek bir ekran üzerinden yönetebilir ve satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bir çok firma hazır sistemler kullanmaktadır. Ancak bu hazır sistemler tek bir yerden yönetilip birden fazla firmaya kiralanmaktadır. Bu operasyon; sitede yavaşlık olmasına, sistem içerisinde tıkanıklığa (Sitenin kapalı kalması vs.) veya alacağınız hizmet kalitesini olumsuz yönde etkiliyor.

Bizim hazır sistemlerden farkımız çalıştığımız her firmaya özel yazılım, sunucu ve tasarım hizmeti sağlamamız. İnşa edilecek sunucu mimarisine göre anlık yüksek sayıda müşteriye hitap etmenize, lokasyon bazlı fiyat ve kur modelimizle birden fazla ülkeye sorunsuz şekilde satış yapmanıza imkan sağlıyoruz.

Yapacağımız sözleşmeler ile her türlü sorun ve isteklerinize anlık müdahale ederek en kısa zamanda (çoğunlukla gün içerisinde) çözüm sağlıyoruz. Destek ekibimiz ve yazılım ekibimiz koordine çalışarak size en uygun hizmeti sağlamak için uğraşıyorlar.

Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Hemen Arayın

0850 255 39 66